• Seans Pazartesi Stüdyo Eğitmen
    08:45 CHRUNCH (KARIN) A EMRE TERZİ
    16:30 Pilatess A BAHADIR GÖZTOK
    17:15 ZUMBA A GAMZE BABACAN
    19:15 H.I.I.T A BAHADIR GÖZTOK
    20:00 KRAV MAGA (Ücretli) B BAHADIR GÖZTOK
  • Seans Salı Stüdyo Eğitmen
    08:45 CRUNCH &STRETCH (KARIN) A ZEKİ DURUKAN
    09:30 YOGA A SEDA ÖZSOY
    11:00 AQUA GYM HAVUZ BÜŞRA SAKIN
    11:15 BODY CARDIO A BAHADIR GÖZTOK
    18:15 ZUMBA A GAMZE BABACAN
    19:15 H.I.I.T A BAHADIR GÖZTOK
    20:00 EXPRESS ABS A BAHADIR GÖZTOK
  • Seans Çarşamba Stüdyo Eğitmen
    08:45 CRUNCH &STRETCH (KARIN) A BAHADIR GÖZTOK
    11:15 CHRUNCH & BUTT(KARIN KALÇA) A GAMZE BABACAN
    15:30 PILATES A GAMZE BABACAN
    16:15 GRUP FITNESS A MURAT KAYHAN
    18:15 GRUP FITNESS A MURAT KAYHAN
    19:15 KOLEJIN SPINNING C EMRE TERZİ
    20:00 YOGA A ESER ŞEREFHANOĞLU
    20:05 CRUNCH &STRETCH (KARIN) B EMRE TERZİ
  • Seans Perşembe Stüdyo Eğitmen
    08:45 CRUNCH &STRETCH (KARIN) A EMRE TERZİ
    09:30 YOGA A SEDA ÖZSOY
    11:00 H.I.I.T A BAHADIR GÖZTOK
    11:00 AQUA GYM HAVUZ BÜŞRA SAKIN
    16:30 CHRUNCH & BUTT(KARIN KALÇA) A ZEKİ DURUKAN
    18:15 GRUP FITNESS A MURAT KAYHAN
    19:30 KRAV MAGA (Ücretli) B BAHADIR GÖZTOK
    20:00 EXPRESS ABS A MURAT KAYHAN
  • Seans Cuma Stüdyo Eğitmen
    08:45 CHRUNCH & BUTT(KARIN KALÇA) A ZEKİ DURUKAN
    17:20 ZUMBA A GAMZE BABACAN
    18:15 Pilatess A GAMZE BABACAN
    19:15 KOLEJIN SPINNING C EMRE TERZİ
  • Seans Cumartesi Stüdyo Eğitmen
    11:00 AIKIDO (ÜCRETLİ) B SERDAR ŞİMŞEK
    11:30 H.I.I.T A BAHADIR GÖZTOK
    12:30 ÇOCUK CİMNASTİK B GAMZE BABACAN
    12:30 Pilatess A ZEKİ DURUKAN
    13:30 ZUMBA A GAMZE BABACAN
    14:30 ÇOCUK CİMNASTİK B GAMZE BABACAN
    14:45 KOLEJIN SPINNING C ZEKİ DURUKAN
    15:40 CRUNCH &STRETCH (KARIN) A ZEKİ DURUKAN
  • Seans Pazar Stüdyo Eğitmen
    11:00 AIKIDO (ÜCRETLİ) B SERDAR ŞİMŞEK
    11:30 H.I.I.T&CRUNCH A BAHADIR GÖZTOK
    12:30 ÇOCUK CİMNASTİK B GAMZE BABACAN
    12:30 Pilatess A ZEKİ DURUKAN
    14:15 KOLEJIN SPINNING C EMRE TERZİ
    14:30 ÇOCUK CİMNASTİK B GAMZE BABACAN
    15:00 CRUNCH &STRETCH (KARIN) A EMRE TERZİ
    15:30 GRUP FITNESS A MURAT KAYHAN